Paladium Praha

Paladium v Praze je obrovské nákupní centrum. Obsahuje velmi širokou paletu obchodů, restaurací a jiných služeb. Je umístěno přímo uprostřed Prahy. Celá budova má pět podlaží, na kterých můžete navštívit téměř 180 obchodů, 20 restaurací, kaváren a barů. K obchodnímu centru patří také podzemní garáže, které mají kapacitu 900 parkovacích míst. Atmosféru celého nákupního centra tvoří vhodně propojené historické prvky a moderní architektura. Nakupovat v tomto obchodním centru je velký zážitek. V centru najdete také bankomaty naprosté většiny bankovních společností. Při nákupech máte možnost dát děti do dětského koutku, kde budou spokojené a budou si hrát.

V centru najdete obchody, kde můžete nakoupit brýle, doplňky do domácnosti, hračky, knihy a dárkové předměty, klenoty, hodinky, elektro zboží, obuv, potraviny, sportovní vybavení, prostředky na zdraví a krásu a samozřejmě zde najdete i mnoho módních obchodů. V centru probíhají i různé soutěže, kde můžete vyhrát slevové kupony a dárkové předměty.

Najdete zde obchody všech světoznámých značek. Všechny kontaktní informace naleznete na oficiálních stránkách obchodního domu. Naleznete zde i možnosti spojení, jak autem, tramvají tak i pomocí metra. Vychází také pravidelný magazín o obchodním centru, kde se dozvíte všechny důležité informace.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Volný čas v Praze a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.