Porsche Praha Prosek

Autobazar Porsche, který najdete v Praze na Proseku Vám nabízí vozy značek Volkswagen, Škoda a Audi. V rámci skupiny Porsche jde o největší servisní a prodejní místo v České republice. Klienti, kteří zavítají k tomuto prodejci aut, nebudou jistě zklamáni. Čeká na Vás kompletní nabídka vozů zmiňovaných značek. K tomu ještě v rámci programu Auto-Plus, můžete vybírat z obrovského množství ojetých automobilů. Pokud máte na Vašem voze jakoukoliv poruchu, můžete navštívit servisní středisko, které Vám pomůže problém vyřešit. Středisko vzniklo kvůli zákazníkům, protože společnost jim chce nabízet ty nejkvalitnější služby prodejní i servisní.

Celkem stál areál 300 milionů korun, což je dostatečnou zárukou jeho vybavenosti a připravenosti na nové zákazníky. Celý objekt vznikal postupně. Nejprve byl rozšířen předváděcí sál pro vozy Volkswagen, později byl otevřen salón pro vozy Škoda. Jako poslední vyrostl v obrovském areálu předváděcí sál pro vozy značky Porsche. Porsche Prosek patří již devět let mezi prodejce aut prvotřídní prodejce aut. Jejich areál se rozpíná na ploše 35 000 metrů čtverečních.

Snaha společnosti o vytvoření rodinného prostředí pro své klienty se postupně vyplácí. Společnost má mnoho spokojených a stálých zákazníků. Pokud tedy chcete zakoupit nový či ojetý vůz, pak středisko na Proseku určitě navštivte.

Komentáře jsou uzavřeny.