Harley Davidson Praha

Na stránkách světoznámého prodejce motocyklů Harley – Davidson, který má sídlo také v Praze najdete skutečné skvosty. Můžete si vybrat z modelových řad pro rok 2011. Jde o nejnovější modely z dílen firmy, které vynikají svou spolehlivostí a kvalitou zpracování. Také zde můžete zakoupit ojeté motocykly. V sekci doplňky si můžete koupit veškeré vybavení, které potřebuje správný motorkář. Na stránkách zkrátka naleznete všechny potřebné informace. Motocykly pro rok 2011 jsou k mání v modelových řadách Sportster, Dyna, Softail, Touring a Vrsc. Každá z těchto skupin je specifická svými parametry a vlastnostmi. Na webu si můžete dokoupit i nové díly na Váš stávající motocykl.

Koupit můžete přední vidlici, nová elektronová kola, Led ukazatel paliva nebo kryty na místo spolujezdce. Harley – Davidson dodává mnoho doplňků na své motocykly, které jsou mnohdy kompatibilní s více řadami. Jednotlivé řady mezi sebou mají také velké cenové rozdíly.

Cena se samozřejmě odvíjí hlavně od objemu motoru. Motocykly, které mají objem 1 600 ccm3 stojí 500 000 korun i více. Naopak za motocykly s objemem 800 ccm3 za platíte v uvozovkách pouze 200 000 korun. Ať už si vyberete jakýkoliv model, získáte jistotu kvalitního autorizovaného servisu a jistotu kvalitního stroje, který Vás nezklame na cestách.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Obchody Praha a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.