Stěhování Praha

Pokud se potřebujete přestěhovat v raze, máte možnost výběru z velkého množství stěhovacích společností. Společnosti se specializují na stěhování bytů, domů, kanceláří, skladů a jakýchkoliv jiných prostorů. Pokud se budete stěhovat v rámci Prahy, nebudou Vám účtovány najeté kilometry. Před stěhováním dostanete přesnou kalkulaci kompletního stěhování. Pokud se budete stěhovat o víkendu nebo v den státního svátku, nebudete platit žádné příplatky. Společnosti Vám také dodají potřebný materiál na stěhování jako jsou krabice, lepenky a bublinkové folie na křehké věci. Personál je zkušený a kvalifikovaný.

Pokud se rozhodnete něco ze svých věcí zlikvidovat, společnosti se ujmou likvidace elektro spotřebičů. Firmy také zajišťují vystěhováni prostor a likvidaci materiálu i jeho přípravu na odvoz do sběrného dvoru. Firmy si bez problémů poradí i s montáží a demontáží nábytku. Předměty, které si necháte od společností přestěhovat jsou pojištěny. Pokud se tedy cokoliv z Vašich věcí poškodí, dostanete peníze zpět.

Pokud se dostanete do situace náhlého stěhování, pak budete moci využít službu non-stop stěhování, která je určena pro tyto případy. Společnosti bez problémů přestěhují i těžká břemena, včetně pianin, křídel a dalších velkých věcí, které se při přepravě nesmějí demontovat.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Nemovitosti v Praze a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.