Hotel Praha

Hotel Praha patří k jedněm z mnoha hotelu, ve kterých se můžete v našem hlavním městě ubytovat. Hotel nabízí ubytování v 136 hotelových pokojích, které jsou klimatizovány a mají terasu. Z teras můžete pozorovat krásy Prahy a Pražské hradu. K 136 pokojům se přidává ještě 52 menších apartmá, které také obsahují terasu. Hotel se nachází na velkém pozemku, který leží v klidné lokalitě na kopci. V hotelu se mohou také pořádat významné společenské akce. Využít v hotelu budete moci služby posilovny, bazénu, kanceláře a další. Zakoupit si budete moci průvodce po Praze a návštěvu divadle. Jako standard je hotel vybaven internetem a mnoha dalšími službami.

Hotel má samozřejmě svoji restauraci, která je velmi příjemná pro uspořádaní firemních večírků či romantických večeří. V letních měsících také můžete navštívit letní terasu, která patří k restauraci. U hotelu jsou parkovací místa pro 130 automobilů. Snídaně se v hotelu podávají formou bufetu. Hotel je zhruba 10 minut cesty od letiště a 2 minuty od zastávky městské hromadné dopravy. Hotel splní všechna Vaše přání během pobytu.

Hotel dosahuje kvality pěti hvězdiček jako jeden ze dvou hotelů v Praze. Ceny za pokoj se odvíjí od období v roce. Jednolůžkový pokoj má tedy během roku cenu mezi 2 600 a 7 000 korunami. Za třílůžkový pokoj v největší sezóně zaplatíte 10 000 korun.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Nemovitosti v Praze, Výlety Praha a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.