Matějská pouť 2011 Praha

Matějská pouť v Praze se konala v době od 5. března do 25. dubna 2011. Celá pouť probíhala v areálu výstaviště. Tento rok pro Vás byly připraveny nové atrakce ze zahraničí. Celkově jste se mohli vyřádit na 120 atrakcích. V celém areálu byly stánky s občerstvením, cukrovinkami, hračkami a mnoha dalšími věcmi. Provoz poutě byl od úterý do pátku od 14 do 21 hodin a v sobotu, neděli a svátky bylo otevřeno od 10 do 22 hodin. Pokud jste se rozhodli navštívit pouť určitě jste nalezli zábavu na celý den. Dne 4.4. 2011 proběhl na pouti Den pro zdravotně postižené děti a děti z dětských domovů a azylových domů. Tato akce byla přístupná postiženým dětem v doprovodu jejich rodičů.

Všechny atrakce pro tyto děti byli od 11 do 15 hodin zcela zdarma. V areálu se také nacházela expozice ryb, žraloků, korálů a sasanek. Připraveno bylo také doprovodné vystoupení klaunů. Mezi hodinami 15 a 17 proběhl také koncert předních českých umělců. Mezi atrakcemi jako tradičně nemohly chybět řetízkové kolotoče, autíčka, skákadla a vláčky.

Milovníci adrenalinu jistě ocenili krkolomné atrakce, které byly jako vždy připraveny. Největšími lákadly byl řetízkový kolotoč 60 metrů nad zemí, obří vodní dráha, strašidelný zámek, hydraulický kolotoč a mnohé další atrakce. Pokud jste letošní pouť propásly, nemusíte se ničeho bát, protože v příštím roce si vše můžete vynahradit na dalších nových atrakcích.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Kultura v Praze a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.