Cinema city Praha

Cinema city v Praze sdružuje sít kin. V kinech najdete pravidelně novinky za světové kinematografické scény, ale i z domova. Na oficiálních stránkách najdete rubriky, kde zjistíte jaký je program kin, premiéry, filmy které právě běží, připravované novinky, akce, soutěže a nabídku pořadů pro školy. Filmy se v kinech hrají celý týden i o víkendu. Filmy se vždy hrají několikrát denně a ve více sálech, tak aby bylo uspokojeno co nejvíce zákazníků. Filmy jsou běžně uváděny ve verzi s titulky a nebo dabované.

Některé novinky jsou natočeny ve 3D, což v kině samozřejmě můžete také vidět. Zážitek z filmu tak dostane úplně nový rozměr a do děje Vás vtáhne ještě více než dřív. Součástí kin je samozřejmě možnost bohatého občerstvení a sledovat film budete z pohodlných a prostorných sedaček. Každé pondělí jsou filmy cenově zvýhodněny. Za běžný film zaplatíte méně stejně tak za 3D film. Slevy se liší podle pobočky kina. Pobočky kina jsou Flóra, Galaxie, Zličín. Dále jsou kina společnosti cinema city v Pardubicích a v Plzni.

Aby jste zjistili o čem filmy jsou, máte možnost se na oficiálních webových stránkách podívat na trailery k filmu. Pokud Vás upoutávka zaujme, můžete si film rezervovat online z pohodlí Vašeho domova. Vyberete si přesně, kde v sále chcete sedět. Platbu provede poté na místě v kině, kde si převezmete lístky minimálně půl hodiny před kinem.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Kultura v Praze a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.