Ambiente Praha

Pokud se budete procházet po malebné Praze a přepadne Vás hlad, pak se můžete spolehnou na Ambiente v Praze. Jedná se o skupinu, která vlastní sedm restaurací v Praze. Restaurace jsou rozprostřeny po celé Praze, mimo to vlastní skupina restaurace i v jiných městech. Na oficiálních stránkách najdete všechny potřebné kontaktní informace na jednotlivé pobočky. Můžete zde také v sekci Vaše názory vyjádřit k porcím, obsluze, atmosféře jednotlivých podniků, k ceně jídel a nápojů a můžete také přidat vlastní komentář. Na stránkách máte také možnost objednat si dárkovou poukázku do některé z restaurací.

V každé z restaurací pracuje zkušený tým kuchařů a obsluhy, která udělá vše pro Vaši spokojenost. Na webu najdete také čas od času recept na nějakou specialitu místních kuchyní. Recepty mají velký rozptyl a jsou velmi zajímavé. Pokud jste zastánci zdravé kuchyně, čekají na Vás chutné wellness recepty, které udrží Vaši štíhlou postavu.

Jedním z těchto receptů je také karé s paprikami. Na stránkách najdete detailní recept jak tuto pochoutku uvařit u Vás doma. Pokud byste měli zájem o práci v jedné z těchto restaurací, můžete v sekci práce vyplnit potřebné informace a hlásit se o volná místa. Samozřejmě pokud si Vás pozvou budete muset prokázat určitou míru schopností, protože skupina si ve svých restauracích zakládá na kvalitě a preciznosti provedené práce.

Komentáře jsou uzavřeny.